Scores update automatically

BNP Paribas Open

ATP World Tour / Men’s Singles / Semi Final

  • Daniil Medvedev of Russian Federation, seeded 4 defeats Tommy Paul of United States of America, seeded 17. 6-1, 6-7, 2-6

ATP World Tour / Men’s Singles / Final

  • Daniil Medvedev of Russian Federation, seeded 4 is scheduled to play Carlos Alcaraz of Spain, seeded 2, at 21:00. First server will be TBD

WTA Tour / Women’s Singles / Final

  • Iga Swiatek of Poland, seeded 1 is scheduled to play Maria Sakkari of Greece, seeded 9, at 18:00. First server will be TBD

Miami Open presented by Itau

WTA Tour / Women’s Singles / Qualifying 1st Round

  • Bernarda Pera of United States of America is scheduled to play Sayaka Ishii of Japan, at 15:00. First server will be TBD

  • Tamara Korpatsch of Germany is scheduled to play Mai Hontama of Japan, at 15:00. First server will be TBD

  • Aleksandra Krunic of Serbia is scheduled to play Aliaksandra Sasnovich of Belarus, at 15:00. First server will be TBD

  • Oceane Dodin of France is scheduled to play Heather Watson of United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland, at 15:00. First server will be TBD

  • Mccartney Kessler of United States of America is scheduled to play Camila Osorio of Colombia, at 15:00. First server will be TBD

  • Nadia Podoroska of Argentina is scheduled to play Julia Riera of Argentina, at 15:00. First server will be TBD

  • Marina Bassols Ribera of Spain is scheduled to play Maria Timofeeva of Russian Federation, at 15:00. First server will be TBD

  • Jessica Bouzas Maneiro of Spain is scheduled to play Emina Bektas of United States of America, at 16:30. First server will be TBD

  • Kayla Day of United States of America is scheduled to play Emiliana Arango of Colombia, at 16:30. First server will be TBD

  • Anna Karolina Schmiedlova of Slovakia is scheduled to play Anna Bondar of Hungary, at 16:30. First server will be TBD

  • Rebecca Sramkova of Slovakia is scheduled to play Rebeka Masarova of Spain, at 16:30. First server will be TBD

  • Tamara Zidansek of Slovenia is scheduled to play Clara Tauson of Denmark, at 16:30. First server will be TBD

  • Darja Semenistaja of Latvia is scheduled to play Arina Rodionova of Australia, at 16:30. First server will be TBD

  • Taylor Townsend of United States of America is scheduled to play Laura Pigossi of Brazil, at 16:30. First server will be TBD

  • Victoria Jimenez Kasintseva of Andorra is scheduled to play Maria Lourdes Carle of Argentina, at 18:00. First server will be TBD

  • Claire Liu of United States of America is scheduled to play Kamilla Rakhimova of Russian Federation, at 18:00. First server will be TBD

  • Nao Hibino of Japan is scheduled to play Jule Niemeier of Germany, at 18:00. First server will be TBD

  • Laura Siegemund of Germany is scheduled to play Robin Montgomery of United States of America, at 18:00. First server will be TBD

  • Katie Volynets of United States of America is scheduled to play Renata Zarazua of Mexico, at 18:00. First server will be TBD

  • Harriet Dart of United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland is scheduled to play Ena Koike of Japan, at 18:00. First server will be TBD

  • Alexandra Eala of Philippines is scheduled to play Sara Errani of Italy, at 19:00. First server will be TBD

  • Yanina Wickmayer of Belgium is scheduled to play Alycia Parks of United States of America, at 19:30. First server will be TBD

  • Greet Minnen of Belgium is scheduled to play Su-Wei Hsieh of Chinese Taipei, at 20:00. First server will be TBD

  • Storm Hunter of Australia is scheduled to play Alize Cornet of France, at 20:00. First server will be TBD

Arizona Tennis Classic

ATP Challenger Tour / Men’s Singles / Semi Final

  • Matteo Berrettini of Italy, seeded WC defeats Aleksandar Vukic of Australia, seeded 7. 6-7, 6-7

ATP Challenger Tour / Men’s Singles / Final

  • Nuno Borges of Portugal, seeded 5 is scheduled to play Matteo Berrettini of Italy, seeded WC, at 21:00. First server will be TBD

ATP Challenger Tour / Men’s Doubles / Semi Final

  • Sadio Doumbia of France and Fabien Reboul of France, seeded 1 defeat Robert Galloway of United States of America and Julian Cash of United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland, seeded 3. 6-3, 6-4

ATP Challenger Tour / Men’s Doubles / Final

  • Sadio Doumbia of France and Fabien Reboul of France, seeded 1 are scheduled to play Henry Patten of United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland and Rinky Hijikata of Australia, at 19:00. First servers will be TBD

Challenger Hamburg

ATP Challenger Tour / Men’s Singles / Final

  • Henri Squire of Germany is scheduled to play Clement Chidekh of France, seeded Q, at 12:00. First server will be TBD

Circuito Dove Men+Care – Challenger Santiago

ATP Challenger Tour / Men’s Singles / Final

  • Facundo Bagnis of Argentina, seeded 4 is scheduled to play Juan Pablo Varillas of Peru, seeded 2, at 19:00. First server will be TBD

Costa Cálida Región de Murcia

ATP Challenger Tour / Men’s Singles / Qualifying 1st Round

  • Niki Kaliyanda Poonacha of British Indian Ocean Territory is scheduled to play Vilius Gaubas of Lithuania, at 10:00. First server will be TBD

  • Samuel Vincent Ruggeri of Italy is scheduled to play Alexandru Jecan of Romania, at 10:00. First server will be TBD

  • Raul Brancaccio of Italy is scheduled to play Miguel Damas of Spain, at 10:00. First server will be TBD

  • Nicolas Alvarez Varona of Spain is scheduled to play Carlos Lopez Montagud of Spain, at 11:30. First server will be TBD

  • David Jorda Sanchis of Spain is scheduled to play Petros Tsitsipas of Greece, at 11:30. First server will be TBD

  • Pablo Martinez Gomez of Spain is scheduled to play Carlos Taberner of Spain, at 11:30. First server will be TBD

  • Felix Gill of United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland is scheduled to play Nicola Kuhn of Germany, at 13:00. First server will be TBD

  • Ivan Liutarevich of Belarus is scheduled to play Cezar Cretu of Romania, at 13:00. First server will be TBD

  • Denis Yevseyev of Kazakhstan is scheduled to play Nikoloz Basilashvili of Georgia, at 13:00. First server will be TBD

  • Gian Marco Moroni of Italy is scheduled to play Gabriel Debru of France, at 14:30. First server will be TBD

  • Gastao Elias of Portugal is scheduled to play TBD , at 14:30. First server will be TBD

  • Diego Augusto Barreto Sanchez of Spain is scheduled to play Nick Chappell of United States of America, at 14:30. First server will be TBD

Falkensteiner Punta Skala – Zadar Open

ATP Challenger Tour / Men’s Singles / Qualifying 1st Round

  • Jonas Forejtek of Czechia is scheduled to play TBD , at 09:00. First server will be TBD

  • Eric Vanshelboim of Ukraine is scheduled to play TBD , at 09:00. First server will be TBD

  • Nikola Milojevic of Serbia is scheduled to play Evan Furness of France, at 09:00. First server will be TBD

  • Mark Wallner of Germany is scheduled to play Lorenzo Rottoli of Italy, at 10:30. First server will be TBD

  • Matthew Dellavedova of Australia is scheduled to play Johan Nikles of Switzerland, at 10:30. First server will be TBD

  • Mirza Basic of Bosnia and Herzegovina is scheduled to play Sergi Perez Contri of Spain, at 10:30. First server will be TBD

  • Oleksii Krutykh of Ukraine is scheduled to play Jakob Schnaitter of Germany, at 12:00. First server will be TBD

  • TBD is scheduled to play Arthur Gea of France, at 12:00. First server will be TBD

  • Petr Brunclik of Czechia is scheduled to play Stefan Popovic of Serbia, at 12:00. First server will be TBD

  • Sandro Kopp of Austria is scheduled to play Josip Simundza of Croatia, at 13:30. First server will be TBD

  • Yanaki Milev of Bulgaria is scheduled to play Andrea Picchione of Italy, at 13:30. First server will be TBD

  • Mathys Erhard of France is scheduled to play Luca Giacomini of Italy, at 13:30. First server will be TBD

Kiskút Open

ATP Challenger Tour / Men’s Singles / Final

  • Chun-Hsin Tseng of Chinese Taipei, seeded Q is scheduled to play Titouan Droguet of France, seeded 7, at 12:00. First server will be TBD

Paraguay Open Dove Men+Care

ATP Challenger Tour / Men’s Singles / Qualifying 1st Round

  • Lorenzo Joaquin Rodriguez of Argentina is scheduled to play Daniel Antonio Nunez of Chile, at 19:00. First server will be TBD

  • Valerio Aboian of Argentina is scheduled to play TBD , at 19:00. First server will be TBD

  • Enzo Camargo Lima of Brazil is scheduled to play Mariano Kestelboim of Argentina, at 19:00. First server will be TBD

  • Gonzalo Villanueva of Argentina is scheduled to play Ignacio Carou of Uruguay, at 20:30. First server will be TBD

  • TBD is scheduled to play Kaichi Uchida of Japan, at 20:30. First server will be TBD

  • Mac Kiger of United States of America is scheduled to play Conner Huertas Del Pino of Peru, at 20:30. First server will be TBD

  • Daniel Cukierman of Israel is scheduled to play TBD , at 22:00. First server will be TBD

  • TBD is scheduled to play Rubin Statham of New Zealand, at 22:00. First server will be TBD

  • Nicolas Zanellato of Brazil is scheduled to play Johannes Ingildsen of Denmark, at 22:00. First server will be TBD

  • Fernando Romboli of Brazil is scheduled to play Juan Bautista Otegui of Argentina, at 23:30. First server will be TBD

  • Marcelo Zormann of Brazil is scheduled to play Wilson Leite of Brazil, at 23:30. First server will be TBD

  • Juan Bautista Torres of Argentina is scheduled to play Federico Zeballos of Bolivia (Plurinational State of), at 23:30. First server will be TBD

Yucatan Open

ATP Challenger Tour / Men’s Singles / Qualifying 1st Round

ATP Challenger Tour / Men’s Singles / Qualifying Final

  • Dan Martin of Canada is scheduled to play Elio Jose Ribeiro Lago of Italy, at 18:00. First server will be TBD

  • Preston Brown of United States of America is scheduled to play Keenan Mayo of United States of America, at 18:30. First server will be TBD